У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Запоріжжя:

Розклад поїздів Київ-Пас. Запоріжжя на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.08, 16.32, 19.03 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.47, 02.15, 03.42 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ-Пас. Запоріжжя говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ-Пас. - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Київ-Пас.