У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.38 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 07.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Чернігів(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Чернігів(всі вокзали) можна від 230.01 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
141 Івано-Франківськ Чернігів 17.38
Львів
07.54
Чернігів
14 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Львів