У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Броди, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.57, 19.11 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 12.25, 10.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 00.57
Львів
12.25
Чернігів
11 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
257 Івано-Франківськ Чернігів 19.11
Львів
10.25
Чернігів
15 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Львів