У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Херсон:

Розклад поїздів Львів Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Львів Херсон найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Миронівка, Явкине, Новополтавка, Новий Буг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.12 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 13.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110 Львів Херсон 16.12
Львів
13.27
Херсон
21 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Львів