З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Херсон:

Розклад поїздів Львів Херсон на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Львів Херсон найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Миронівка, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.21, 19.13 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 11.26, 15.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 16.21
Львів
11.26
Херсон
19 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 19.13
Львів
15.41
Херсон
20 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Львів