У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Херсон:

Розклад поїздів Львів Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Львів Херсон найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Миронівка, Явкине, Новополтавка, Новий Буг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.03 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 12.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Херсон залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Херсон можна від 290.73 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110 Львів Херсон 16.03
Львів
12.50
Херсон
20 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Львів