У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Львів:

Розклад поїздів Херсон Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Львів найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Козятин-1, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.35 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Херсон – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Херсон - Львів можна від 411.01 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109 Херсон Львів 13.35
Херсон
10.23
Львів
20 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Херсон