З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Львів:

Розклад поїздів Херсон Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Львів найчастіше зупиняються на станціях Миколаїв-Пас., Тернопіль-Пас., Корсунь, Миронівка, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.30, 12.41, 14.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.53, 08.38, 10.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
255Ш Херсон Львів 11.30
Херсон
10.53
Львів
23 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 12.41
Херсон
08.38
Львів
19 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 14.00
Херсон
10.49
Львів
20 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Херсон