У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Ковель:

Розклад поїздів Львів Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Львів Ковель найчастіше зупиняються на станціях Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.39, 14.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 09.30, 18.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Львів Ковель 02.39
Львів
09.30
Ковель
6 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
142Л Львів Бахмут 14.20
Львів
18.22
Ковель
4 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Львів