У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Луцьк:

Розклад поїздів Львів Луцьк на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Львів Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Красне, Броди, Радивилів, Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 10.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Луцьк залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Луцьк можна від 226.77 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
265 Ужгород Ковель 06.20
Львів
10.47
Луцьк
4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
265 Ужгород Луцьк 06.20
Львів
10.47
Луцьк
4 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Львів