У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Луцьк:

Розклад поїздів Львів Луцьк на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.39, 10.00 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 07.28, 15.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Львів Ковель 02.39
Львів
07.28
Луцьк
4 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
114Л Львів Бахмут 10.00
Львів
15.28
Луцьк
5 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Львів