У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Львів:

Розклад поїздів Луцьк Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Львів найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.03 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 21.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
266 Ковель Ужгород 17.03
Луцьк
21.59
Львів
4 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Луцьк