У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Львів:

Розклад поїздів Луцьк Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Львів найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.45 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 22.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Львів можна від 240.11 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 17.45
Луцьк
22.12
Львів
4 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Луцьк