У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Львів:

Розклад поїздів Рівне Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Львів найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.45, 13.20, 18.30 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 09.44, 16.15, 22.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
804 Рівне Львів 06.45
Рівне
09.44
Львів
2 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
806 Рівне Львів 13.20
Рівне
16.15
Львів
2 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Ковель Ужгород 18.30
Рівне
22.16
Львів
3 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Рівне