У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Львів:

Розклад поїздів Рівне Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Львів найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.04 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 08.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рівне - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
371Б Могилів Львів 05.04
Рівне
08.46
Львів
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Рівне