У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Краматорськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Краматорськ:

Розклад поїздів Миколаїв Краматорськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Краматорськ найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Київ-Пас., Барвенкове, Лозова, Красноград, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.40 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Краматорськ прибувають вони відповідно о 08.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Краматорськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Краматорськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Краматорськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Краматорськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Краматорськ можна від 612.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 11.40
Миколаїв-Пас.
08.23
Краматорськ
20 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Краматорськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краматорськ — Миколаїв