У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Миколаїв Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.00 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Вінниця(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Вінниця(всі вокзали) можна від 233.44 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110 Миколаїв Львів 16.00
Миколаїв-Пас.
03.23
Вінниця
11 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
109 Херсон Львів 16.00
Миколаїв-Пас.
03.23
Вінниця
11 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Миколаїв