З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перемишль - Київ:

Розклад поїздів Перемишль Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Перемишль Київ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.45, 13.10, 15.45 зі станції Перемишль Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21, 23.08, 23.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перемишль Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перемишль - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Перемишль - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 00.16
Перемишль-Засане
17.21
Київ-Пас.
17 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
715Л Перемишль Київ 13.10
Перемишль Головний
23.08
Київ-Пас.
9 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
705Л Перемишль Київ 15.45
Перемишль Головний
23.53
Київ-Пас.
8 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перемишль -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемишль — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Перемишль