У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перемишль - Київ:

Розклад поїздів Перемишль Київ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Перемишль Київ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.45, 13.45, 20.28 зі станції Перемишль Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 20.14, 05.42, 09.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перемишль Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перемишль - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Перемишль - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перемишль -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемишль — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Перемишль