У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Помічна - Золотоноша
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Помічна - Золотоноша:

Розклад поїздів Помічна Золотоноша на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Помічна Золотоноша найчастіше зупиняються на станціях Капустине, Виска, Новомиргород, Капітанівка, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.54 зі станції Помічна, в кінцевий же пункт Золотоноша-1 прибувають вони відповідно о 04.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Помічна Золотоноша є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Помічна - Золотоноша складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Помічна - Золотоноша можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Помічна – Золотоноша залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 23.54
Помічна
04.59
Золотоноша-1
5 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Помічна -Золотоноша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Помічна — Золотоноша

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Золотоноша — Помічна