У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша - Помічна:

Розклад поїздів Золотоноша Помічна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша Помічна найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Помічна прибувають вони відповідно о 01.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша Помічна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша - Помічна складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша - Помічна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
01.49
Помічна
4 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Помічна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Помічна — Золотоноша