У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потоки - Ліщинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Потоки - Ліщинівка:

Поточний розклад електричок Потоки - Ліщинівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Потоки і прибуває на станцію Ліщинівка о 22 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7006 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Потоки і Ліщинівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Галещина(06.06), Ганнівка(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Потоки - Ліщинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Потоки Ліщинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Потоки - Ліщинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Потоки та Ліщинівка – 66.4 км. Ціна квитка на електричку Потоки Ліщинівка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7006* Кременчук Полтава 05.55
Потоки
07.01
Ліщинівка
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6532* Кременчук Полтава 09.10
Потоки
10.15
Ліщинівка
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.15
Потоки
16.20
Ліщинівка
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6536* Кременчук Полтава 21.17
Потоки
22.19
Ліщинівка
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Потоки -Ліщинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Потоки — Ліщинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ліщинівка — Потоки