У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Томашгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Томашгород:

Розклад поїздів Рафалівка Томашгород на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Томашгород найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Томашгород прибувають вони відповідно о 01.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Томашгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Томашгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Томашгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Томашгород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
01.36
Томашгород
1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
01.36
Томашгород
1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Томашгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Томашгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Томашгород — Рафалівка