У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Київ:

Розклад поїздів Ужгород Київ на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Київ найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Свалява, Воловець, Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.40, 13.33, 14.35 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 02.20, 01.36, 06.40 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ужгород Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ужгород