У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Київ:

Розклад поїздів Мукачево Київ на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Київ найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Львів, Славське, Стрий, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.24, 06.27 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21, 17.22 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Мукачево Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Мукачево