У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Київ:

Розклад поїздів Мукачево Київ на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Київ найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Славське, Воловець, Карпати, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34, 08.12 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 13.12, 19.06 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Мукачево Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Мукачево - Київ можна від 249.22 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Мукачево