У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Мукачево:

Розклад поїздів Київ Мукачево на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Київ Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Львів, Славське, Стрий, Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.45, 17.12, 18.30 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 00.43, 06.40, 08.45 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Мукачево свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Київ