У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Мукачево:

Розклад поїздів Київ Мукачево на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Львів, Свалява, Славське, Воловець, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.16, 17.55 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 00.19, 07.07 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Мукачево говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Київ