У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ужгород:

Розклад поїздів Київ Ужгород на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Стрий, Батьово, Карпати, Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.11, 18.30, 20.28 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 08.38, 10.40, 11.58 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Ужгород говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Київ