У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Кодима:

Розклад поїздів Рахни Кодима на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Кодима найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Кодима прибувають вони відповідно о 04.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Кодима є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Кодима складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Кодима можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Кодима залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рахни та Кодима складає 103.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
04.41
Кодима
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
04.41
Кодима
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Кодима

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кодима — Рахни