У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Одеса-Головна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Одеса-Головна:

Розклад поїздів Рахни Одеса-Головна на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Одеса-Головна найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Одеса-Головна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Одеса-Головна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Одеса-Головна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Одеса-Головна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахни - Одеса-Головна можна від 200.51 гривень. Відстань між залізничними станціями Рахни та Одеса-Головна складає 347.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
08.26
Одеса-Головна
5 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
08.26
Одеса-Головна
5 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Одеса-Головна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса-Головна — Рахни