У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Подільськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Подільськ:

Розклад поїздів Рахни Подільськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Подільськ найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 05.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Подільськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Подільськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Подільськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рахни та Подільськ складає 158.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
05.31
Подільськ-Жм.
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
05.31
Подільськ-Жм.
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Подільськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ — Рахни