У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Роздільна:

Розклад поїздів Рахни Роздільна на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.09 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 07.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рахни - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рахни та Роздільна складає 274.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 03.09
Рахни
07.22
Роздільна-1
4 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
26 Ясіня Одеса 03.09
Рахни
07.22
Роздільна-1
4 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Рахни