У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Рейовець Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Хелм Място, Хелм-Головний, Ягодин, Ковель, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.46 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Київ-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.46
Рейовець
12.17
Київ-Пас.
15 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Рейовець