У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Київ:

Розклад поїздів Рейовець Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Київ найчастіше зупиняються на станціях Хелм Място, Хелм-Головний, Ягодин, Ковель, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.49 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.49
Рейовець
12.13
Київ-Пас.
15 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Рейовець