У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

РЕП - Мануїлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) РЕП - Мануїлівка:

Поточний розклад електричок РЕП - Мануїлівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 36 хв зі станції РЕП і прибуває на станцію Мануїлівка о 15 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6484 сполученням Луганськ - Мануїлівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями РЕП і Мануїлівка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Ім. Кашпарова(08.39), Мілова(08.51), Лотикове(09.12), Комунарськ(09.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок РЕП - Мануїлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом РЕП Мануїлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку РЕП - Мануїлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Луганськ Дебальцеве 06.20
РЕП
07.49
Мануїлівка
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6484 Луганськ Мануїлівка 08.36
РЕП
10.09
Мануїлівка
1 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6486 Луганськ Дебальцеве 13.36
РЕП
15.04
Мануїлівка
1 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 17.30
РЕП
19.02
Мануїлівка
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту РЕП -Мануїлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту РЕП — Мануїлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мануїлівка — РЕП