У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Хелм
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Хелм:

Розклад поїздів Рівне Хелм на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Хелм найчастіше зупиняються на станціях Ковель, Ягодин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.50, 11.20 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Хелм-Головний прибувають вони відповідно о 11.05, 17.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Хелм є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Хелм складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Рівне - Хелм можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Хелм залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
93 Харків Хелм 03.50
Рівне
11.05
Хелм-Головний
7 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 03.50
Рівне
11.05
Хелм-Головний
7 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 11.20
Рівне
17.20
Хелм-Головний
6 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Хелм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Хелм

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хелм — Рівне