У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове - Слов'яносербськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родакове - Слов'яносербськ:

Поточний розклад електричок Родакове - Слов'яносербськ включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 03 хв зі станції Родакове і прибуває на станцію Слов'яносербськ о 18 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6484 сполученням Луганськ - Мануїлівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Родакове і Слов'яносербськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родакове - Слов'яносербськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родакове Слов'яносербськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родакове - Слов'яносербськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родакове -Слов'яносербськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родакове — Слов'яносербськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'яносербськ — Родакове