У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Харків:

Розклад поїздів Ромодан Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Харків найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.09, 09.05, 17.55 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 05.14, 11.55, 20.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ромодан - Харків можна від 337.87 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
720
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 02.09
Ромодан
05.14
Харків-Пас.
3 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
722
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 09.05
Ромодан
11.55
Харків-Пас.
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
724
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 17.55
Ромодан
20.47
Харків-Пас.
2 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ромодан