У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Красноград
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Красноград:

Розклад поїздів Ромодан Красноград на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Красноград найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Полтава-Киівська, Полтава-Південна, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.29 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Красноград прибувають вони відповідно о 04.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Красноград є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Красноград складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Красноград можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Красноград залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 00.29
Ромодан
04.15
Красноград
3 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Красноград

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красноград — Ромодан