У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Милашенкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Милашенкове:

Поточний розклад електричок Ромодан - Милашенкове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 52 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Милашенкове о 04 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Ромодан і Милашенкове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Милашенкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Милашенкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Милашенкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Милашенкове – 32.4 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Милашенкове складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 03.52
Ромодан
04.31
Милашенкове
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 04.27
Ромодан
05.07
Милашенкове
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6364-6726* Гребінка Яреськи 11.55
Ромодан
12.38
Милашенкове
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 16.10
Ромодан
16.53
Милашенкове
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Милашенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Милашенкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Милашенкове — Ромодан