У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Цвіткове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Цвіткове:

Розклад поїздів Ромодан Цвіткове на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Цвіткове найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Дарниця, Київ-Пас., Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Цвіткове прибувають вони відповідно о 23.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Цвіткове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Цвіткове складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Цвіткове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Цвіткове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 16.49
Ромодан
23.54
Цвіткове
7 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
102 Краматорськ Миколаїв 16.49
Ромодан
23.54
Цвіткове
7 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Цвіткове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Цвіткове — Ромодан