У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цвіткове - Ромодан
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Цвіткове - Ромодан:

Розклад поїздів Цвіткове Ромодан на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Цвіткове Ромодан найчастіше зупиняються на станціях Городище, Корсунь, Київ-Пас., Дарниця, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.51 зі станції Цвіткове, в кінцевий же пункт Ромодан прибувають вони відповідно о 00.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Цвіткове Ромодан є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Цвіткове - Ромодан складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Цвіткове - Ромодан можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Цвіткове – Ромодан залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 17.51
Цвіткове
00.27
Ромодан
6 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Цвіткове -Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Цвіткове — Ромодан

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ромодан — Цвіткове