У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздори - Вишнівецьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздори - Вишнівецьке:

Поточний розклад електричок Роздори - Вишнівецьке включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 21 хв зі станції Роздори і прибуває на станцію Вишнівецьке о 21 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6127 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Роздори і Вишнівецьке цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздори - Вишнівецьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздори Вишнівецьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздори - Вишнівецьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздори та Вишнівецьке – 6.7 км. Ціна квитка на електричку Роздори Вишнівецьке складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздори -Вишнівецьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздори — Вишнівецьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вишнівецьке — Роздори