У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Самбір - Хмельницький:

Розклад поїздів Самбір Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Самбір Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, Злочів, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.02 зі станції Самбір, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Самбір Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Самбір - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Самбір - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Самбір – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 20.02
Самбір
02.16
Хмельницький
6 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Самбір -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Самбір