У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самбір - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Самбір - Київ:

Розклад поїздів Самбір Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Самбір Київ найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, Злочів, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.02 зі станції Самбір, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Самбір Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Самбір - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Самбір - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Самбір – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Самбір - Київ можна від 234.50 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 20.02
Самбір
07.47
Київ-Пас.
11 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Самбір -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самбір — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Самбір