У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро - Зав'ялівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савро - Зав'ялівка:

Поточний розклад електричок Савро - Зав'ялівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Савро і прибуває на станцію Зав'ялівка о 13 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням П'ятихатки-Пас. - Рокувата, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Савро і Зав'ялівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савро - Зав'ялівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савро Зав'ялівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савро - Зав'ялівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савро та Зав'ялівка – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Савро Зав'ялівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 04.49
Савро
05.09
Зав'ялівка
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.37
Савро
06.58
Зав'ялівка
21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6507* П'ятихатки Рокувата 13.25
Савро
13.44
Зав'ялівка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.24
Савро
17.44
Зав'ялівка
20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савро -Зав'ялівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савро — Зав'ялівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зав'ялівка — Савро