У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка - Савро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зав'ялівка - Савро:

Поточний розклад електричок Зав'ялівка - Савро включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 27 хв зі станції Зав'ялівка і прибуває на станцію Савро о 15 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6466-6465 сполученням Тимкове - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Зав'ялівка і Савро цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зав'ялівка - Савро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зав'ялівка Савро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зав'ялівка - Савро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зав'ялівка та Савро – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Зав'ялівка Савро складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Рокувата П'ятихатки 09.06
Зав'ялівка
09.27
Савро
21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6466-6465* Тимкове П'ятихатки 10.36
Зав'ялівка
10.57
Савро
21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6508* Рокувата П'ятихатки 15.27
Зав'ялівка
15.45
Савро
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 21.50
Зав'ялівка
22.10
Савро
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зав'ялівка -Савро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зав'ялівка — Савро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Савро — Зав'ялівка