У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка - Рівне
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Шепетівка - Рівне:

Розклад поїздів і електричок Шепетівка - Рівне на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Шепетівка вночі о 02 г 16 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 42 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Шепетівка о 14 г 35 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Шепетівка до пункту прибуття Рівне становить 1 г 44 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 11 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 15 хв.
Деякі поїзди від станції Шепетівка до станції Рівне курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Шепетівка - Рівне проїжджають через такі станції і населені пункти як: Славута-1, Здолбунів-Пас..
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Шепетівка - Рівне, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Шепетівка - Рівне можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Шепетівка -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шепетівка — Рівне

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Шепетівка

За маршрутом Шепетівка - Рівне курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Шепетівка - Рівне Показати тільки електрички сполученням Шепетівка - Рівне