У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Суми Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Суми Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Мукачево, Карпати, Свалява, Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.38 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 13.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 16.38
Суми
13.20
Ужгород
20 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
046Д Сватове Ужгород 16.38
Суми
13.20
Ужгород
20 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Суми