У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Суми Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 33. Потяги, що курсують за напрямком Суми Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Здолбунів-Пас., Мукачево, Карпати, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.34 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 15.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Суми – Ужгород(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Суми - Ужгород(всі вокзали) можна від 376.23 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 18.34
Суми
15.42
Ужгород
21 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Суми