У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Суми Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Суми Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ворожба-Пас., Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Путивль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.01, 16.36 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 10.22, 14.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
017КО Харків Ужгород 16.01
Суми
10.22
Ужгород
18 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
046ДП Лисичанськ Ужгород 16.36
Суми
14.34
Ужгород
21 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Суми