У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидник Място - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свидник Място - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Свидник Място Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Свидник Място Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Травники, Рейовець, Хелм Място, Хелм-Головний, Ягодин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.18 зі станції Свидник Място, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свидник Място Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свидник Място - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свидник Място - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свидник Място – Київ-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.18
Свидник Място
12.13
Київ-Пас.
15 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свидник Място -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свидник Място — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Свидник Място