З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тернопіль - Одеса:

Розклад поїздів Тернопіль Одеса на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Одеса найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Підволочиськ, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.20, 01.33, 01.34 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 08.43, 11.15 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Тернопіль Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Тернопіль - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Тернопіль - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Тернопіль