У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Тернопіль:

Розклад поїздів Одеса Тернопіль на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Затишшя, Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.27, 14.02 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 00.07 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Одеса Тернопіль говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Одеса - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Одеса