У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Умань - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Умань - Знам'янка:

Розклад поїздів Умань Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Умань Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Христинівка, Поташ, Тальне, Звенигородка, Багачеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.39 зі станції Умань, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 00.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Умань Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Умань - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Умань - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Умань – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Умань - Знам'янка можна від 155.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 17.39
Умань
00.21
Знам'янка-Пас.
6 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Умань -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Умань — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Умань