У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Умань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Умань:

Розклад поїздів Знам'янка Умань на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Умань найчастіше зупиняються на станціях Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Шпола, Багачеве, Звенигородка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.53 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Умань прибувають вони відповідно о 09.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Умань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Умань складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Умань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Харків Умань 02.53
Знам'янка-Пас.
09.09
Умань
6 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Умань

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Умань — Знам'янка