У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця(всі вокзали) - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця(всі вокзали) - Луцьк:

Розклад поїздів Вінниця(всі вокзали) Луцьк на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця(всі вокзали) Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Полонне, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.54 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 08.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця(всі вокзали) Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця(всі вокзали) - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця(всі вокзали) - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
058Ш Одеса Ковель 00.54
Вінниця
08.06
Луцьк
7 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця(всі вокзали) — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Вінниця(всі вокзали)