У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Луцьк Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.47 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Луцьк – Вінниця(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Луцьк - Вінниця(всі вокзали) можна від 205.79 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 19.47
Луцьк
02.27
Вінниця
6 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Луцьк