У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Дніпро:

Розклад поїздів Вінниця Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.31, 22.19 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.33, 09.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Запоріжжя 17.31
Вінниця
04.33
Дніпро-Головний
11 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Львів Покровськ 17.31
Вінниця
04.33
Дніпро-Головний
11 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
42 Трускавець Дніпро 22.19
Вінниця
09.40
Дніпро-Головний
11 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Вінниця