У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Дніпро:

Розклад поїздів Вінниця Дніпро на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.20, 17.43, 17.53 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 19.50, 05.37, 05.08 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Вінниця Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Вінниця - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Вінниця