У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Дніпро:

Розклад поїздів Вінниця Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.21, 17.41, 22.35 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 20.02, 05.22, 09.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 08.21
Вінниця
20.02
Дніпро-Головний
11 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
086Ш Львів Новоолексіївка 17.41
Вінниця
05.22
Дніпро-Головний
11 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
042Л Трускавець Дніпро 22.35
Вінниця
09.35
Дніпро-Головний
11 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Вінниця