З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Дніпро:

Розклад поїздів Вінниця Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Миронівка, Корсунь, Біла Церква, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.29, 17.30, 18.03 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний, Дніпро-Лоцманська прибувають вони відповідно о 19.56, 07.02, 04.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 08.29
Вінниця
19.56
Дніпро-Головний
11 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
282 Хмельницький Генічеськ 17.30
Вінниця
07.02
Дніпро-Лоцманська
13 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 18.03
Вінниця
04.59
Дніпро-Головний
10 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.37
Вінниця
09.35
Дніпро-Головний
10 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Вінниця