У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Рівне:

Розклад поїздів Вінниця Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Рівне найчастіше зупиняються на станціях Калинівка-1, Козятин-1, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.23 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 06.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 01.23
Вінниця
06.41
Рівне
5 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Вінниця