У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Вінниця:

Розклад поїздів Рівне Вінниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Вінниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Вінниця можна від 162.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 21.10
Рівне
02.27
Вінниця
5 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Рівне